#1 08-12-2009 02:08:57

Maly

Klubowicz

4182315
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 08-12-2009
Posty: 48
Punktów :   -1 
Samochód: Opel kadett

Witam wszystkich

Siemka. Jestem Marcin, mam 22 lata i mieszkam w Jaworznie...

Na to forum trafiłem zupełnie przypadkiem przeglądając stronę polskiej jazdy


Może wydam się na początek wredny ale chciałbym wiedzieć jaka jest idea tego forum i w jakim celu wogóle one powstało ?? Mam tam niby swoje domysły ale żadnego takiego tematu nie znalazłem co by opisywał poco, komu, dlaczego itp działa to forum

Offline

 

#2 08-12-2009 17:42:41

 aRti

Administrator

7420569
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 25-11-2009
Posty: 362
Punktów :   
Samochód: Fiat Siena 1.6 16V

Re: Witam wszystkich

Forum utworzyliśmy  po to aby zrzeszyć jak największą liczbę ludzi z Śląska, żeby w razie jakiś kłopotów miał człowiek  do kogo napisać smsa lub zadzwonić. Daje przykład: zabraknie komuś benzy, lub będzie ktoś potrzebować holowania, zawsze można zadzwonić do innej osoby,  oczywiście jeśli ktoś bedzie w pobliżu, lub nie będzie zajęty. Forum między innymi powstało też z tego powodu aby można było wspólnie Spotować, wymieniać się poglądami, gdzieś wyskoczyć wspólnie na jakąś impreze motoryzacyjną itp. Na Śląsku jest może  2-3 grupy  podobne do tej, a co jak co ale nie każdy przepada za co nie którymi osobami z tamtych grup, no i o to tak właśnie jesteśmy. Staramy się oczywiście  aby kultura i szacunek do innych był na najwyższym poziomie u nas i mam nadzieje że tak będzie. Oczywiście chciał bym cię Przywitać tutaj na forum, jak i również jeżeli tylko masz ochotę i czas na najbliższym spocie, Pozdrawiam i mam nadzieje że ci odpowiedziałem w rozsądny sposób na twój post. Jeżeli zrobiłem gdzieś jakieś błędy od razu mówię nie zwracaj na to uwagi bo jestem padnięty po pracy ...


aRti & Kasiunia
Grupa-Śląsk
Palio Siena Albea
Uno Klub Polska
Polska Jazda

Offline

 

#3 09-12-2009 08:33:20

Evil

Klubowicz

4411368
Skąd: DąbrowA GórniczA
Zarejestrowany: 05-12-2009
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witam wszystkich


A Teraz My Jesteśmy tymi Przed Którymi Ostrzegali Nas Rodzice

Offline

 

#4 09-12-2009 09:15:07

 Bogas

BANAN

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 08-12-2009
Posty: 265
Punktów :   
Samochód: Citroen C5
WWW

Re: Witam wszystkich

aRti napisał:

Forum utworzyliśmy  po to aby zrzeszyć jak największą liczbę ludzi z Śląska, żeby w razie jakiś kłopotów miał człowiek  do kogo napisać smsa lub zadzwonić. Daje przykład: zabraknie komuś benzy, lub będzie ktoś potrzebować holowania, zawsze można zadzwonić do innej osoby,  oczywiście jeśli ktoś bedzie w pobliżu, lub nie będzie zajęty. Forum między innymi powstało też z tego powodu aby można było wspólnie Spotować, wymieniać się poglądami, gdzieś wyskoczyć wspólnie na jakąś impreze motoryzacyjną itp. Na Śląsku jest może  2-3 grupy  podobne do tej, a co jak co ale nie każdy przepada za co nie którymi osobami z tamtych grup, no i o to tak właśnie jesteśmy. Staramy się oczywiście  aby kultura i szacunek do innych był na najwyższym poziomie u nas i mam nadzieje że tak będzie. Oczywiście chciał bym cię Przywitać tutaj na forum, jak i również jeżeli tylko masz ochotę i czas na najbliższym spocie, Pozdrawiam i mam nadzieje że ci odpowiedziałem w rozsądny sposób na twój post. Jeżeli zrobiłem gdzieś jakieś błędy od razu mówię nie zwracaj na to uwagi bo jestem padnięty po pracy ...

Pomysł z SOS-em jest dobry !!
Jestem już na dwóch forach w tym i jest to bardzo urzyteczne nie tylko jako holowanie ale nawet w załatwieniu czego kolwiek !!
Moga sie dopisac ale dobrze by było coby numery były zahaślone !!!


http://i32.tinypic.com/2qn0dnm.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warbrotherhood.pun.pl www.1stpad.pun.pl www.mech11.pun.pl www.radio-stolica.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl